top of page

Aplikacje VR - produkcja aplikacji i tworzenie gier VR

Zajmujemy się profesjonalną produkcją aplikacji VR, dających dostęp do rozszerzonej rzeczywistości tworzącej wrażenie immersji. Możliwość zanurzenia się w stworzonej przez nas przestrzeni pozwala na wykreowanie unikalnego doświadczenia, przydatnego w wielu rodzajach działalności. Nasze aplikacje VR sprawdzają się jako skuteczna pomoc w szkoleniach. Branże, które do tej pory doceniły VR, to między innymi:

•      retail

•      automotive

•      medycyna i farmacja

•      produckja

•      sporty motorowe,

•      lotnictwo,

•      muzealnictwo,

•      szeroko pojęty świat sztuki i rozrywki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tworzymy również gry VR

Wykorzystując nie tylko ciekawych aplikacji VR, ale tworząc też gry VR, jesteśmy w stanie zaserwować możliwie kompletny efekt zanurzenia w wykreowanej przez nas przestrzeni. Pamiętaj, że wirtualna rzeczywistość ma praktycznie nieograniczone możliwości. W ten sposób warto zaprezentować np. w pełni odwzorowane trójwymiarowe produkty, żeby wytworzyć więź między użytkownikiem a Twoim dziełem. Tworzenie gier VR jest ciekawym rozwiązaniem dla:

•      Onboarding’u pracowników

•      Szkoleń miękkich

•      Employer Branding’w

•      Wystawców na targach

Tworzone przez nas aplikacje VR będą w stanie wynieść wizualizacje na zupełnie inny poziom, dając przestrzenne wrażenie planowanej zabudowy, znacznie przewyższając inne rozwiązania virtual reality takie jakie Google Cardboard itp.

Przecież nie można zapominać o pierwotnym przeznaczeniu gier, czyli o rozrywce. Ogromną satysfakcję sprawia nam nie tylko zanurzanie się w wirtualnej rzeczywistości jako gracz, ale przede wszystkim kreowanie tej rzeczywistości. Jeśli masz pomysł na realizację jakiejś gry, zgłoś się do nas. Mamy odpowiednie doświadczenie i narzędzia, które przekują Twoją wizję w wirtualny konkret pełen niespodzianek. Połączenie gogli z kontrolerami ruchu daje dodatkowe możliwości, a sposób ich wykorzystania ograniczany jest praktycznie jedynie przez wyobraźnię.

Filmami sferycznymi i szeroko pojętym VR-em w Polsce zajęliśmy się jako pierwsi, dlatego bez obaw możesz powierzyć nam swoje projekty. Efekty naszej pracy zadowalają największych. W portfolio mamy już takich klientów jak Nike czy Reebok. Dołącz do nich i sprawdź nasze aplikacje VR, zanurz się w wirtualnej rzeczywistości i czerp z niej realne zyski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacje VR – sukces na bazie innowacyjności

Obserwując rynek reklamowy, można odnieść wrażenie, że – przynajmniej w niektórych branżach – przeszkodą do pozyskania nowych odbiorców i zbudowania wizerunku jest pewna schematyczność działań. Tymczasem nic tak nie działa stymulująco na biznes, jak właśnie innowacyjność połączona z trzymaniem wysokiej jakości. Tworząc aplikacje i inne produkcje VR, wychodzimy z tego samego założenia. Zaskakiwać, angażować, inspirować – aby w ten sposób oddziaływać na odbiorcę, sięgasz po nowatorskie formy komunikacji. Tworzenie gier specjalnie pod kątem Twoich klientów czy partnerów biznesowych jest wyzwaniem, którego podejmujemy się z pasją, ale i mobilizacją.

 

Choć wirtualna rzeczywistość czy aplikacje firmowe istnieją od lat, w Polsce wciąż stanowią swoistą niszę. Premiera kampanii z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych aplikacji, na dodatek z wykorzystaniem mechanizmów VR i 360, niemal gwarantuje przyciągnięcie uwagi branżowych mediów, a przede wszystkim odbiorców zainteresowanych technologicznymi nowinkami i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego aplikacje VR rozwijają Twój biznes

Ważnym aspektem tworzenia kampanii wizerunkowych i reklamowych jest zrozumienie, czego tak naprawdę oczekują odbiorcy. Jednym ze sprawdzonych sposobów na zbudowanie zaangażowania jest użycie mechanizmów grywalizacji. Zarówno jeśli chodzi o edukację, jak i kampanie społeczne, reklamę czy branding – potencjalni i obecni odbiorcy po prostu lubią wyzwania, nagrody, napięcie, wchodzenie na kolejne poziomy, odrywanie się od codziennych trosk.

Aplikacje VR mogą, poprzez przemyślaną konstrukcję, wywołać właśnie taki efekt. Wciągnąć do świata wirtualnej rzeczywistości i zaangażować do określonych działań. W jednym przypadku będzie to nauka, w drugim ekspozycja produktu lub usługi, w trzecim dodatek do znacznie szerszej kampanii.

Urządzenia dostosowane do korzystania z materiałów 360 są coraz powszechniejsze. Nasza firma może dostarczyć zarówno relatywnie prosty, jak i bardziej skomplikowany produkt, którym zaskoczysz swoich klientów, pracowników czy kontrahentów. Przecierając szlaki, wyznaczając trendy.

 

Nowoczesne, spersonalizowane aplikacje VR

Z naszej perspektywy tworzenie gier VR i praca w obszarze wirtualnej rzeczywistości to nieustanne udowadnianie, że można zrobić coś unikatowego i w pełni dostosowanego do oczekiwań klienta. Najnowsza historia technologii pisze się na naszych oczach, a Ty i Twoja organizacja możecie się w niej zapisać.

Copyright © 2020

 

 

bottom of page