Aplikacje VR - produkcja aplikacji i tworzenie gier VR

Zastosowanie aplikacji VR

 

Zajmujemy się profesjonalną produkcją aplikacji VR, dających dostęp do rozszerzonej rzeczywistości tworzącej wrażenie immersji. Możliwość zanurzenia się w stworzonej przez nas przestrzeni pozwala na wykreowanie unikalnego doświadczenia, przydatnego w wielu rodzajach działalności. Nasze aplikacje VR sprawdzają się jako skuteczna pomoc w szkoleniach. Branże, które do tej pory doceniły VR, to między innymi:

 

 • retail

 • automotive

 • medycyna i farmacja

 • produckja

 • sporty motorowe,

 • lotnictwo,

 • muzealnictwo,

 • szeroko pojęty świat sztuki i rozrywki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystując aplikacje VR łatwiej odwzorować np. warunki panujące na sali operacyjnej niż z pomocą tradycyjnych form przekazu. Co ciekawe, nasze produkty odmieniają również oblicze branży BHP. Udało nam się odesłać do lamusa stereotypowe, nudne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlaczego nie mielibyśmy zrewolucjonizować również Twojego biznesu?

 

Zastosowane przez nas technologie pozwalają na produkcję aplikacji VR dostosowanych do sprzętu różnej klasy. Stworzymy taką, która idealnie sprawdzi się nawet na najprostszych gogle vr, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy dostosowali nasz produkt również do bardziej skomplikowanych systemów, takich np. jak Oculus Rift. Vr aplikacje potrafią zamienić wyświetlacz zwykłego smartfona w przestrzeń immersyjnego doświadczenia, które na długo zostaje w pamięci.

 

Tworzymy również gry VR

 

Wykorzystując nie tylko ciekawych aplikacji VR, ale tworząc też gry VR, jesteśmy w stanie zaserwować możliwie kompletny efekt zanurzenia w wykreowanej przez nas przestrzeni. Pamiętaj, że wirtualna rzeczywistość ma praktycznie nieograniczone możliwości. W ten sposób warto zaprezentować np. w pełni odwzorowane trójwymiarowe produkty, żeby wytworzyć więź między użytkownikiem a Twoim dziełem. Tworzenie gier VR  jest ciekawym rozwiązaniem dla:

 

 • Onboarding'u pracowników

 • Szkoleń miękkich

 • Employer Branding'w

 • Wystawców na targach 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tworzone przez nas aplikacje VR będą w stanie wynieść wizualizacje na zupełnie inny poziom, dając przestrzenne wrażenie planowanej zabudowy, znacznie przewyższając inne rozwiązania virtual reality takie jakie Google Cardboard itp.

 

Przecież nie można zapominać o pierwotnym przeznaczeniu gier, czyli o rozrywce. Ogromną satysfakcję sprawia nam nie tylko zanurzanie się w wirtualnej rzeczywistości jako gracz, ale przede wszystkim kreowanie tej rzeczywistości. Jeśli masz pomysł na realizację jakiejś gry, zgłoś się do nas. Mamy odpowiednie doświadczenie i narzędzia, które przekują Twoją wizję w wirtualny konkret pełen niespodzianek. Połączenie gogli z kontrolerami ruchu daje dodatkowe możliwości, a sposób ich wykorzystania ograniczany jest praktycznie jedynie przez wyobraźnię.

Filmami sferycznymi i szeroko pojętym VR-em w Polsce zajęliśmy się jako pierwsi, dlatego bez obaw możesz powierzyć nam swoje projekty. Efekty naszej pracy zadowalają największych. W portfolio mamy już takich klientów jak Nike czy Reebok. Dołącz do nich i sprawdź nasze aplikacje VR, zanurz się w wirtualnej rzeczywistości i czerp z niej realne zyski.

Copyright © 2019