Tworzymy filmy 360 stopni i aplikacje VR

Tworzymy interesujące szkolenia VR oraz materiały marketingowe, a dzięki nam przedstawienie takich produktów, jak samochody, meble, leki czy też innych artykułów, których używamy na co dzień, zyskuje zupełnie nowy wymiar. Tworząc film 360 i aplikacje VR, możemy również zaprezentować różne usługi, jak organizacja eventów. Możliwość wprowadzenia interaktywności takiego klipu dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na polskim i zagranicznym rynku jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy vr filmy i aplikacje dla urządzeń VR o różnych parametrach i możliwościach. 

Jakie materiały możemy stworzyć w wirtualnej rzeczywistości?

 

Wśród wyprodukowanych przez nas filmów w 360 stopniach są m.in. materiały szkoleniowe BHP, w bardzo sugestywny sposób kształcące prawidłowe zachowania w czasie określonych sytuacji. Dzięki niemal namacalnemu „uczestnictwu” w takich zajściach użytkownik może dokładnie przyjrzeć się sytuacji zagrożenia życia, będąc samemu w pełni bezpiecznym- chłonąc przy tym najważniejsze informacje.

 

Tworzenie filmów vr to obecnie jeden z najciekawszych pomysłów na reklamę, prowadzenie szkoleń, jak i na klipy dla branży rozrywkowej. Materiały kręcone  za pomocą kamer 360 dają doskonałe możliwości interakcji z wirtualnym otoczeniem przy pomocy gogli vr, co jest bardziej angażujące, a tym samym filmy sferyczne mocniej zapadają w pamięć odbiorcy, niż tradycyjne filmy.

 

Produkowane przez nas filmy 360 dają też możliwość wkroczenia w miejsca, które dla wielu ludzi są niedostępne. Dzięki takim materiałom można zobaczyć na własne oczy odległe zakątki świata, a także odbyć podróż w czasie do epoki dinozaurów, spotkać się bliżej z dzikimi zwierzętami, jak i udać się w podróż do odległej galaktyki. Filmy VR 360 stopni dają możliwość odbycia przygody, efektywniejszego edukowania, jak i skuteczniejszej reklamy produktów.

Dołącz do klientów z całej Polski i świata

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Gdyż jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie tworzenia materiałów video na potrzeby urządzeń wykorzystujących wirtualną rzeczywistość m.in gogle vr. Zaufały nam różne światowe marki, w tym Nike, Reebok i Jeep.

Mamy wiedzę i możliwości, dzięki którym stworzenie dowolnego filmu VR 360 jest możliwe, niezależnie czy to ma być materiał marketingowy, szkoleniowy czy rozrywkowy. Gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji materiału.

Copyright © 2019